produkty

Stadion Miejski we Wrocławiu

Stadion Wrocław zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części miasta. Dojazd do obiektu jest możliwy zarówno za pomocą środków komunikacji miejskiej jak i samochodem. Nowoczesne i wielofunkcyjne przestrzenie Centrum Konferenycjno-Eventowego umożliwiają organizację zarówno kameralnych spotkań, szkoleń i warsztatów, jak również kongresów i dużych konferencji.

Stadion Wrocław oferuje dwie sale zlokalizowane na parterze oraz siedem różnej wielkości sal zlokalizowanych na poziomie 3. Przestrzeń konferencyjną można rozszerzyć o znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie sal – Klub Diamentowy. To doskonałe miejsce na przerwę kawową oraz lunch, z którego jednocześnie można podziwiać widok na płytę stadionowego boiska. Zlokalizowany się na poziomie 1 – Klub Biznesowy – będzie idealną przestrzenią dla organizatorów większych konferencji. Na terenie obiektu znajduje się również Klub Fitness Fun Fit II, Strefa Chill Out oraz strefa zabaw dla dzieci.

Przy wykorzystaniu materiałów Sopro wykonano prace polegające na wyrównaniu podłoży, uszczelnieniu i przyklejeniu płytek na 12 000 m² powierzchni łazienek, szatni, ciągów komunikacyjnych, przestrzeni restauracyjnych, oraz stref VIP.

Zastosowane produkty

produkty

DSF® 523

Elastyczna zaprawa uszczelniająca jednoskładnikowa

Jednoskładnikowa, cementowa zaprawa uszczelniająca do wytwarzania elastycznych powłok nie przepuszczających wody i mostkujących pęknięcia. Przy renowacji istniejących, trwałych i nośnych okładzin z płytek ceramicznych na balkonach i tarasach (metodą „płytka na płytkę”). Do stosowania w pomieszczeniach mokrych (łazienkach, natryskach, pralniach, kuchniach) pod okładzinami i wykładzinami z płytek ceramicznych, w basenach kąpielowych, na balkonach i tarasach pod okładzinami i wykładzinami z płytek ceramicznych jak i pod deski tarasowe i płyty na podkładkach dystansowych, w podziemnych częściach budynku, w zbiornikach na wodę użytkową. Posiada Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2017/0027.

produkty

DBF 638

Taśma uszczelniająca

Systemowa taśma uszczelniająca z fizelinową częścią montażową do wodoszczelnego i elastycznego przykrywania szczelin dylatacyjnych i narożnych w połączeniu z uszczelnieniami zespolonymi Sopro DSF® 423 i 523, Sopro TDS 823 i Sopro FDF 525 pod płytkami ceramicznymi i kamiennymi.

produkty

FDF 525

Folia w płynie

Wysokoelastyczna, jednoskładnikowa, mostkująca rysy płynna powłoka z tworzywa sztucznego bez rozpuszczalników, do uszczelniania ścian i podłóg wykładanych płytkami i płytami. Chroni przed wodą działającą bez ciśnienia w obciążonych wilgocią pomieszczeniach, np. łazienkach, natryskach, umywalniach, pomieszczeniach sanitarnych­.

produkty

FBK 372 extra

Uelastyczniona zaprawa klejowa extra

Uelastyczniona, wzmocniona włóknami, cementowa, cienkowarstwowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, w obszarach wilgotnych i mokrych.

produkty

GD 749

Koncentrat gruntujący do podłoży chłonnych

Wysoko skoncentrowany, nie zawierający rozpuszczalników, szybkoschnący podkład na bazie żywicy syntetycznej, ­jasnoniebieski, przezroczysty po wyschnięciu, do podłoży o dużej i zróżnicowanej chłonności. Do gruntowania jastrychów cementowych i anhydrytowych, płyt gipsowo-kartonowych i gipsowo-włóknowych, tynków cementowo-wapiennych i gipsowych. Przy chłonnych podłożach cementowych podkład rozcieńczyć wodą. W przypadku podłoży gipsowych i anhydrytowych nie rozcieńczać.

produkty

GH 564

Żywica akrylanowa

Dwuskładnikowa, szybkowiążąca, płynna żywica akrylanowa do trwałego wypełniania rys i pęknięć w jastrychach pochodzenia mineralnego i betonie. Z dodatkiem piasku kwarcowego może być stosowana do wypełniania szczelin i ubytków oraz szpachlowania nierówności.

produkty

Fuga FL

Fuga szeroka elastyczna z trasem 2-20 mm

Cementowa, elastyczna, zawierająca tras reński zaprawa do fugowania płytek i płyt ceramicznych, gresów, kształtek z kamienia naturalnego i betonu oraz szklanych kształtek budowlanych. Nadaje się do słabo chłonnych płytek ściennych i podłogowych. Szczególnie zalecana na balkony, tarasy oraz do podłóg ogrzewanych.