produkty

Rozbudowa Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Nowoczesne i komfortowe oddziały, przyjazne wnętrza, specjalistyczne leczenie, a także zupełnie nowe (i nowoczesne) Medyczne Laboratorium Diagnostyczne – to efekt kolejnego, zakończonego właśnie etapu rozbudowy Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Rozbudowa szpitala trwała 3 lata. W tym czasie m.in. zbudowano od podstaw nowa bryłę budynku, w której znalazło się miejsce dla oddziału intensywnej terapii i anestezjologii, oddziału zakaźnego dla dzieci , oddziału pediatrycznego dla dzieci do lat 3. W nowej bryle działa także oddział chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego.

Zastosowane produkty

produkty

WS 3.50

Wylewka Samopoziomująca 3-50 mm

  • Możliwość chodzenia już po ok. 2 h, układania płytek już po 12 h
  • Do warstw o grubości od 3-50 mm
  • Znakomite właściwości robocze
  • Do stosowania w pomieszczeniach, na podłogi, również ogrzewane
  • Spełnia wymagania CT-C30-F6 zgodnie z normą PN-EN 13813
  • Wytrzymałość na ściskanie: 30 N/mm2, na zginanie 6 N/mm2
  • Bardzo dobra rozpływność
  • Również do nanoszenia pompą Licencja EMICODE® wg GEV: EC1PLUS bardzo niski poziom emisji
produkty

FDF 525

Folia w płynie

Wysokoelastyczna, jednoskładnikowa, mostkująca rysy płynna powłoka z tworzywa sztucznego bez rozpuszczalników, do uszczelniania ścian i podłóg wykładanych płytkami i płytami. Chroni przed wodą działającą bez ciśnienia w obciążonych wilgocią pomieszczeniach, np. łazienkach, natryskach, umywalniach, pomieszczeniach sanitarnych­.

produkty

AEB® 148

Taśma uszczelniająca elastyczna

Elastyczna taśma uszczelniająca, dwustronnie pokryta specjalną powłoką z flizeliny do niezawodnego uszczelnienia szczelin dylatacyjnych i naroży, stosowana w systemie z uszczelnieniami wstęgowymi w postaci mat Sopro AEB® i Sopro AEB® plus oraz uszczelnieniami w postaci płynnej Sopro DSF® 423/523, Sopro TDS 823, Sopro FDF 525 i Sopro PU-FD pod płytki i płyty ceramiczne oraz z kamienia naturalnego.

produkty

Saphir®

Fuga perłowa 1-6 mm

Cementowa, elastyczna, odporna na wodę i zabrudzenia, łatwo zmy­walna za­pra­wa fugowa do spoinowania glazury i terakoty. Nadaje się również do spoinowania płytek o niskiej nasiąkliwości. Gładka powierzchnia fugi, jak również trwałość kolorów wpływają na jej estetyczny wygląd.

produkty

Fuga FL

Fuga szeroka elastyczna z trasem 2-20 mm

Cementowa, elastyczna, zawierająca tras reński zaprawa do fugowania płytek i płyt ceramicznych, gresów, kształtek z kamienia naturalnego i betonu oraz szklanych kształtek budowlanych. Nadaje się do słabo chłonnych płytek ściennych i podłogowych. Szczególnie zalecana na balkony, tarasy oraz do podłóg ogrzewanych.