produkty

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, z siedzibą w Gdańskim Centrum Muzyczno-Kongresowym, to największa instytucja życia muzycznego w północnej Polsce, którą odwiedzają melomani nie tylko z regionu, ale także z kraju i z całego świata. Filharmonia Bałtycka to zespół budynków po dawnej elektrociepłowni z końca XIX wieku, znajdujący się na wyspie Ołowianka.

Polska Filharmonia Bałtycka organizuje koncerty symfoniczne, recitale i wieczory kameralne, których wykonawcami są najwybitniejsi muzycy polscy i z zagranicy. Poza działalnością koncertową Centrum Muzyczno-Kongresowe na Ołowiance oferuje możliwość wynajmu sal, stając się miejscem sympozjów, kongresów, międzynarodowych konferencji branżowych oraz spotkań okolicznościowych. Funkcjonuje tam również galeria sztuk plastycznych.

Podczas prac remontowych wykorzystano produkty Sopro do układania okładzin z cegieł ręcznie formowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz wypełnienia spoin fugowych ścian zewnętrznych z cegły.

Zastosowane produkty

produkty

KMT 408

Zaprawa bazowa z trasem do murowania klinkieru

Zaprawa cementowa z dodatkiem trasu reńskiego do murowania murów z cegły klinkierowej. Zawiera tras reński, który zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów i przebarwień na spoinie oraz na cegłach. Jest odporna na wilgoć atmosferyczną i mróz. Zapewnia wysoką ­paroprzepuszczalność i szczelność związanego materiału.

produkty

FBK 372 extra

Uelastyczniona zaprawa klejowa extra

Uelastyczniona, wzmocniona włóknami, cementowa, cienkowarstwowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, w obszarach wilgotnych i mokrych.