produkty

LPP Fashion Lab

LPP Fashion Lab to Gdański biurowiec przy ulicy Łąkowej. Konstrukcja obiektu biurowego rozpoczęła się latem 2017, a dobiegła końca w czwartym kwartale 2020 roku. Całkowita powierzchnia tego trzypiętrowego obiektu biurowego to 28 tys. m.kw., podczas gdy użytkowa prawie 18 tys. m.kw.. Pracownią w której powstał projekt obiektu jest JEMS Architekci, natomiast jego generalnym wykonawcą jest firma budowlana Mostostal Warszawa z Warszawy. Budynek wpisuje się w historyczny obraz dzielnicy nawiązując do przemysłowych tradycji Dolnego Miasta. Nowe biuro w kompleksie Fashion Lab jest przyjazne dla środowiska, ale też stanowi funkcjonalne i przyjemne miejsce pracy. Z myślą o komforcie pracowników powstał zielony dziedziniec z naturalną trawą i czterometrowymi drzewami, który tworzy przyjazną, kameralną atmosferę mini-parku.

Zastosowane produkty

produkty

DF 10®

Design Fuga Flex 1-10 mm

Cementowa, elastyczna, szybkowiążąca zaprawa fugowa o trwałych barwach i wysokiej wytrzymałości, o klasyfikacji CG2 WA wg PN-EN 13888, nie tworząca osadów wapiennych na powierzchni. Do spoinowania wszystkich okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Zwiększona ochrona przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów oraz brak osadów wapiennych zapewnia trwale utrzymujący się estetyczny wygląd fugi w pomieszczeniach i na zewnątrz, a szczególnie w obszarach narażonych na oddziaływanie wilgoci. Dzięki efektowi perlenia oraz zastosowaniu technologii Hydrodur® fugę cechuje zwiększona odporność na przenikanie wody i zabrudzenia. Również nadaje się do stosowania na tarasach i balkonach, na podłogach ogrzewanych, w basenach kąpielowych oraz do fugowania cienkich płytek i płyt (≤ 4 mm).

produkty

No.1 400 extra

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna zaprawa klejowa S1

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna, cementowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych oraz niewrażliwego na przebarwienia kamienia naturalnego. Szczególnie zalecana do stosowania w basenach kąpielowych, na tarasach, elewacjach, na podłogach i ścianach ogrzewanych oraz w obiektach usługowych i przemysłowych. Również do układania płytek na starych okładzinach metodą „płytka na płytkę”.