produkty

Holiday Inn Warsaw City Centre w Warszawie

Podczas remontu wnętrz hotelowych nie ma miejsca na żadne kompromisy – zarówno podczas tworzenia projektu, jak i doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wiedzą o tym dobrze inwestorzy i architekci odpowiedzialni za wznoszenie 18-sto kondygnacyjnego hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre, usytuowanego na pograniczu Śródmieścia i Woli.

Należący do InterContinental Hotels Group (IHG) czterogwiazdkowy hotel oferuje gościom 256 pokoi oraz liczne przestrzenie biznesowe – rozmieszczone na 16 piętrach. Budowa gmachu wystartowała w maju 2016 roku, a zakończyła w czwartym kwartale 2017 roku. Powierzchnia użytkowa budynku sięga ponad 14 tys. m2. Koncepcję architektoniczną nieruchomości opracowała pracownia Danprojekt Plus z Warszawy. Inwestorem została spółka UBM Polska z Warszawy. Dla inwestorów, architektów i wykonawców prac budowlanych liczyła się nie tylko estetyka i design, ale również komfort, jakość i innowacyjne rozwiązania. Dlatego w przestrzeniach hotelowych Holiday Inn Warsaw City Centre zastosowano między innymi tłumienie akustyczne posadzek, wykorzystując maty izolacyjno-wygłuszające Sopro, co zdecydowanie podniosło komfort przebywania w hotelu.

Zastosowane produkty

produkty

FDP 558

Płyty izolacyjne

Płyty z włókien poliestrowych, wytworzone na bazie żywic syntetycznych, prasowane i kaszerowane flizeliną, o grubości 2 mm / 4 mm / 7 mm / 9 mm / 12 mm, do izolacji akustycznej i termicznej w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i z kamieni naturalnych oraz do likwidowania naprężeń na podłożach krytycznych i skłonnych do odkształceń. Wskazane również pod wykładziny dywanowe, parkiet, elastyczne wykładziny podłogowe z PVC, kauczuku, linoleum itp.

produkty

VF 419

Wielofunkcyjna, wysokoelastyczna zaprawa klejowa do podłóg szybkowiążąca

Szybkowiążąca, wysokoelastyczna, cementowa zaprawa klejowa cienko-, średniowarstwowa lub półpłynna, do układania płytek i płyt na podłogach. Szczególnie do gresów, płyt wielkoformatowych, ciemniejszych, odpornych na odkształcenia kamieni naturalnych. Nadaje się na podłogi ogrzewane, mocno obciążone posadzki w obiektach handlowych i przemysłowych oraz na balkony, tarasy i do basenów. Optymalna urabialność dzięki ulepszeniu tworzywami sztucznymi i wzmocnieniu włóknami. Nadaje się na uszczelnienia zespolone. Zalecana w przypadkach, gdy konieczne jest szybkie ­wykonanie prac glazurniczych.

produkty

FBK 372 extra

Uelastyczniona zaprawa klejowa extra

Uelastyczniona, wzmocniona włóknami, cementowa, cienkowarstwowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, w obszarach wilgotnych i mokrych.

produkty

FBK 372

Uelastyczniona zaprawa klejowa do przyklejania płytek i murowania

Uelastyczniona, zawierająca włókna, cementowa zaprawa klejowa cienkowarstwowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych (glazury, terakoty), klinkierowych i kamionkowych, gresu małego formatu oraz odpornych na przebarwienia płyt z kamienia naturalnego, płyt łupanych i podobnych materiałów budowlanych na ścianach i podłogach. Również do cienkowarstwowego murowania cegieł i elementów wapienno-piaskowych (silikatów) oraz bloczków z betonu komórkowego. Do stosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, wilgotnych i mokrych.

produkty

DSF® 523

Elastyczna zaprawa uszczelniająca jednoskładnikowa

Jednoskładnikowa, cementowa zaprawa uszczelniająca do wytwarzania elastycznych powłok nie przepuszczających wody i mostkujących pęknięcia. Przy renowacji istniejących, trwałych i nośnych okładzin z płytek ceramicznych na balkonach i tarasach (metodą „płytka na płytkę”). Do stosowania w pomieszczeniach mokrych (łazienkach, natryskach, pralniach, kuchniach) pod okładzinami i wykładzinami z płytek ceramicznych, w basenach kąpielowych, na balkonach i tarasach pod okładzinami i wykładzinami z płytek ceramicznych jak i pod deski tarasowe i płyty na podkładkach dystansowych, w podziemnych częściach budynku, w zbiornikach na wodę użytkową. Posiada Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2017/0027.

produkty

Saphir®

Fuga perłowa 1-6 mm

Cementowa, elastyczna, odporna na wodę i zabrudzenia, łatwo zmy­walna za­pra­wa fugowa do spoinowania glazury i terakoty. Nadaje się również do spoinowania płytek o niskiej nasiąkliwości. Gładka powierzchnia fugi, jak również trwałość kolorów wpływają na jej estetyczny wygląd.