produkty

Hotel Crystal Mountain Wisła

Hotel Crystal Mountain Wisła został otwarty w lutym 2021 r. i wyróżnia się pod wieloma względami. Jest to największy obiekt w Beskidach i jest pierwszym 5-gwiazkowym hotelem w Wiśle, który oferuje największy hotelowy aquapark w Polsce. Został zaprojektowany przez architektów z pracowni Q2Studio, dzięki czemu wyróżnia się również architekturą. Położony na zboczu Bukowej Góry, odcina się zdecydowanie od otoczenia, a kolorystyka i forma przypominają górski kryształ. Z daleka widać jego białą fasadę z licznymi przeszkleniami, a zastosowane rozwiązanie struktury kryształu i boczne ustawienie poszczególnych części sprawia, że wszystkie pokoje są dobrze doświetlone i mają widok na góry. W trzech częściach, na 10 kondygnacjach znalazło się miejsce dla prawie 500 pokoi, centrum konferencyjnego, SPA&Wellness, siłownię i strefą wypoczynku. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się 2 restauracje, lobby z barem, sala gier i kids club. Specjalistyczne produkty Sopro wykorzystano przy wykonaniu plaży basenowej, łaźni i natrysków. Dodatkowo zastosowano produkty w kuchniach, ciągach komunikacyjnych i pokojach hotelowych.

Zastosowane produkty

produkty

No.1 400 extra

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna zaprawa klejowa S1

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna, cementowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych oraz niewrażliwego na przebarwienia kamienia naturalnego. Szczególnie zalecana do stosowania w basenach kąpielowych, na tarasach, elewacjach, na podłogach i ścianach ogrzewanych oraz w obiektach usługowych i przemysłowych. Również do układania płytek na starych okładzinach metodą „płytka na płytkę”.

produkty

DSF® 523

Elastyczna zaprawa uszczelniająca jednoskładnikowa

Jednoskładnikowa, cementowa zaprawa uszczelniająca do wytwarzania elastycznych powłok nie przepuszczających wody i mostkujących pęknięcia. Przy renowacji istniejących, trwałych i nośnych okładzin z płytek ceramicznych na balkonach i tarasach (metodą „płytka na płytkę”). Do stosowania w pomieszczeniach mokrych (łazienkach, natryskach, pralniach, kuchniach) pod okładzinami i wykładzinami z płytek ceramicznych, w basenach kąpielowych, na balkonach i tarasach pod okładzinami i wykładzinami z płytek ceramicznych jak i pod deski tarasowe i płyty na podkładkach dystansowych, w podziemnych częściach budynku, w zbiornikach na wodę użytkową. Posiada Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2017/0027.

produkty

AEB® 148

Taśma uszczelniająca elastyczna

Elastyczna taśma uszczelniająca, dwustronnie pokryta specjalną powłoką z flizeliny do niezawodnego uszczelnienia szczelin dylatacyjnych i naroży, stosowana w systemie z uszczelnieniami wstęgowymi w postaci mat Sopro AEB® i Sopro AEB® plus oraz uszczelnieniami w postaci płynnej Sopro DSF® 423/523, Sopro TDS 823, Sopro FDF 525 i Sopro PU-FD pod płytki i płyty ceramiczne oraz z kamienia naturalnego.

produkty

DBF 638

Taśma uszczelniająca

Systemowa taśma uszczelniająca z fizelinową częścią montażową do wodoszczelnego i elastycznego przykrywania szczelin dylatacyjnych i narożnych w połączeniu z uszczelnieniami zespolonymi Sopro DSF® 423 i 523, Sopro TDS 823 i Sopro FDF 525 pod płytkami ceramicznymi i kamiennymi.

produkty

Rapidur® M5 747

Jastrych szybkowiążący

Wzbogacona tworzywem sztucznym, gotowa, sucha zaprawa do ekono­micznego wytwarzania szybkowiążących i szybko dojrzewających jastrychów cementowych. Do jastrychów ogrzewanych, zespolonych, pływających i jastrychów na warstwie oddzielającej. Szczególnie do wytwarzania jastrychów, gdy konieczna jest oszczędność czasu lub do prac terminowych.