produkty

Galeria Młociny w Warszawie

Galeria Młociny to największa galeria handlowa budowana w Warszawie od 15 lat i wybudowana na 5-hektarowej działce na Bielanach. Całkowita powierzchnia tego pięciokondygnacyjnego budynku to 220 000 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 82 000 m2. Znajduje się tu około 200 sklepów, 36 barów i restauracji, 10 sal kinowych, supermarket, a także strefa fitness, bilard i kręgle. Na dachu galerii znajduje się ogród, połączony z częścią restauracyjno-rozrywkową zajmującą całe drugie piętro. Galerię wyróżnia architektura nawiązująca do motywów fabrycznych sąsiedniej Huty Warszawa. Dodatkowo budynek został zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju (certyfikat BREEAM). Pełny system Sopro został zastosowany przy układaniu okładzin z kamienia naturalnego w ciągach pieszych tj. holach i korytarzach oraz publicznych łazienkach i toaletach

Zastosowane produkty

produkty

No.1 400 extra

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna zaprawa klejowa S1

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna, cementowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych oraz niewrażliwego na przebarwienia kamienia naturalnego. Szczególnie zalecana do stosowania w basenach kąpielowych, na tarasach, elewacjach, na podłogach i ścianach ogrzewanych oraz w obiektach usługowych i przemysłowych. Również do układania płytek na starych okładzinach metodą „płytka na płytkę”.

produkty

FF 450

Wysokoelastyczna zaprawa klejowa

Wysokolastyczna, cementowa zaprawa klejowa cienkowarstwowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych, niewrażliwych na przebarwienia kamieni naturalnych i konglomeratów. Przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, obszarach wilgotnych i mokrych, basenach, salach operacyjnych, na podłogach i ścianach ogrzewanych oraz na powierzchniach zewnętrznych jak – balkony, tarasy i elewacje.

produkty

Saphir®

Fuga perłowa 1-6 mm

Cementowa, elastyczna, odporna na wodę i zabrudzenia, łatwo zmy­walna za­pra­wa fugowa do spoinowania glazury i terakoty. Nadaje się również do spoinowania płytek o niskiej nasiąkliwości. Gładka powierzchnia fugi, jak również trwałość kolorów wpływają na jej estetyczny wygląd.

produkty

S-GRUNT PRO GP 263

Głęboko penetrujący grunt szybkoschnący

Szybkoschnący, nie zawierający rozpuszczalników, podkład gruntujący na bazie najwyższej jakości żywicy syntetycznej do podłoży o dużej i zróżnicowanej chłonności, jak beton, tynki i gładzie gipsowe (pod kleje do tapet i farby), płyty gipsowo-kartonowe, mury i jastrychy cementowe. Do gruntowania podłoża pod mineralne kleje, tynki, masy szpachlowe, uszczelnienia zespolone, farby i kleje do tapet.

produkty

Sopro Silicon

Silikon sanitarny

Trwale elastyczny, sieciujący kwasem octowym, bez zawartości oksymów, odporny na oddziaływanie chemikaliów, silikonowy materiał do uszczelniania i elastycznego wypełniania szczelin łączących i dylatacyjnych w obszarach sanitarnych, jak również na balkonach, tarasach i basenach kąpielowych.