produkty

Bulwary Wiślane w Warszawie

Jest takie miejsce na mapie Warszawy, które nierozerwalnie kojarzy się ze spacerami i odpoczynkiem. Długa promenada Bulwarów Wiślanych, a zwłaszcza zrewitalizowany odcinek od ulicy Boleść do mostu Świętokrzyskiego, cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców stolicy i odwiedzających Warszawę turystów. Znajdziemy tu malownicze ścieżki spacerowe, zadbaną plażę, strefę restauracyjną oraz szeroki wachlarz atrakcji, pozwalający na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Zagospodarowanie nadwiślańskich bulwarów to jedna z najważniejszych, wieloetapowych inwestycji Warszawy. Przebudowa wystartowała w 2013 roku i trwa do chwili obecnej. Odnowiona na całej szerokości konstrukcja zawdzięcza swoją funkcjonalność m.in. odpornym na wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne uszczelniającym masom bitumicznym Sopro KD 754.

Zastosowane produkty

produkty

KD 754

Bitumiczna masa uszczelniająca – dwuskładnikowa

Dwuskładnikowa, nie zawierająca rozpuszczalników, z wypełniaczem polistyrenowym, grubowarstwowa powłoka asfaltowa modyfikowana polimerami (PMBC) zgodna z normą EN 15814 do wykonywania elastycznych, mostkujących rysy uszczelnień budowlanych, do zastosowań zgodnych z normą DIN 18533 cz. 3 w klasach obciążenia wodą W1-E ,W2.1-E2), W3-E2) i W4-E . Również jako zewnętrzne uszczelnienie spoin konstrukcyjnych w nieprzepuszczalnych dla wody budowlach betonowych. Stosowana do klejenia płyt ochronnych, drenażowych i izolacyjnych w obszarach poniżej powierzchni gruntu.

produkty

AMT 468

Szpachla wyrównawcza z trasem

Stabilna, szybkowiążąca, cementowa, szara zaprawa szpachlowa do wygładzania i napraw powierzchni ścian i podłóg z betonu, tynku, murów, jastrychów. Szczególnie jako tynk wyrównawczy oraz warstwa tworząca spadki w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych oraz na balkonach i tarasach.

produkty

Fuga FL

Fuga szeroka elastyczna z trasem 2-20 mm

Cementowa, elastyczna, zawierająca tras reński zaprawa do fugowania płytek i płyt ceramicznych, gresów, kształtek z kamienia naturalnego i betonu oraz szklanych kształtek budowlanych. Nadaje się do słabo chłonnych płytek ściennych i podłogowych. Szczególnie zalecana na balkony, tarasy oraz do podłóg ogrzewanych.