produkty

Bonarka for Business w Krakowie

Bonarka 4 Business  to krakowski zespół budynków biurowych w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Puszkarskiej 9. Budowa budynków rozpoczęła się w 2008, a dobiegła końca w 2016 roku. Powierzchnia użytkowa tej siedmiokondygnacyjnej zabudowy sięga 32 tys. metrów kwadratowych, z czego największą część zajmują biura – 100 tys. metrów kwadratowych, mniej lokale handlowe i usługowe – 32 tys. metrów kwadratowych. W pobliżu stoją zespół mieszkalny Bonarka City Center – mieszkania i zespół budynków Bonarka City Center oraz budowane są budynki biurowe Bonarka 4 Business II

Zastosowane produkty

produkty

Sopro Silicon

Silikon sanitarny

Trwale elastyczny, sieciujący kwasem octowym, bez zawartości oksymów, odporny na oddziaływanie chemikaliów, silikonowy materiał do uszczelniania i elastycznego wypełniania szczelin łączących i dylatacyjnych w obszarach sanitarnych, jak również na balkonach, tarasach i basenach kąpielowych.

produkty

DF 10®

Design Fuga Flex 1-10 mm

Cementowa, elastyczna, szybkowiążąca zaprawa fugowa o trwałych barwach i wysokiej wytrzymałości, o klasyfikacji CG2 WA wg PN-EN 13888, nie tworząca osadów wapiennych na powierzchni. Do spoinowania wszystkich okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Zwiększona ochrona przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów oraz brak osadów wapiennych zapewnia trwale utrzymujący się estetyczny wygląd fugi w pomieszczeniach i na zewnątrz, a szczególnie w obszarach narażonych na oddziaływanie wilgoci. Dzięki efektowi perlenia oraz zastosowaniu technologii Hydrodur® fugę cechuje zwiększona odporność na przenikanie wody i zabrudzenia. Również nadaje się do stosowania na tarasach i balkonach, na podłogach ogrzewanych, w basenach kąpielowych oraz do fugowania cienkich płytek i płyt (≤ 4 mm).

produkty

FL plus

Fuga elastyczna plus 2-20 mm

Cementowa, elastyczna, szybkowiążąca, mrozoodporna, do szybkiego obciążania, nie tworząca osadów wapiennych zaprawa fugowa o trwałych barwach, która spełnia wymagania CG2 WA zgodnie z norma PN-EN 13888. Do spoin wąskich i szerokich w pomieszczeniach i na zewnątrz, na ściany i podłogi. Do spoinowania płyt kamionkowych, gresowych, betonowych i kamiennych, ceramicznych płyt łupanych, pustaków szklanych oraz okładzin klinkierowych. Do stosowania w obszarach użytkowanych prywatnie i publicznie, na podłogach ogrzewanych, w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych, na balkonach i tarasach oraz wielu innych obszarach. Dla uzyskania efektu metalicznego połysku spoiny, fugę można zmieszać ze srebrnym lub złotym brokatem.

produkty

S-GRUNT PRO GP 263

Głęboko penetrujący grunt szybkoschnący

Szybkoschnący, nie zawierający rozpuszczalników, podkład gruntujący na bazie najwyższej jakości żywicy syntetycznej do podłoży o dużej i zróżnicowanej chłonności, jak beton, tynki i gładzie gipsowe (pod kleje do tapet i farby), płyty gipsowo-kartonowe, mury i jastrychy cementowe. Do gruntowania podłoża pod mineralne kleje, tynki, masy szpachlowe, uszczelnienia zespolone, farby i kleje do tapet.

produkty

SoproDur® HF 264

Wielofunkcyjna, wysokoelastyczna zaprawa klejowa szybkowiążąca – wysokowytrzymała

Wielofunkcyjna, bardzo szybkowiążąca, wysokoelastyczna, wysokowytrzymała, cementowa zaprawa klejowa. Idealna do terminowych prac okładzinowych pod presją czasu. Do mocowania i układania płytek i płyt ceramicznych, kamionkowych, gresu, płyt z betonu i niewrażliwego na przebarwienia kamienia naturalnego oraz łatwo wypaczających się płyt z konglomeratów na podłogach. Nadaje się na uszczelnienia zespolone oraz na podłogi ogrzewane, tarasy i balkony. Zaprawa w konsystencji półpłynnej zapewnia wysokie bezpieczeństwo stosowania dzięki zdolności wypełnienia przestrzeni podpłytowej i bardzo wysokiej przyczepności.

produkty

WS 3.50

Wylewka Samopoziomująca 3-50 mm

  • Możliwość chodzenia już po ok. 2 h, układania płytek już po 12 h
  • Do warstw o grubości od 3-50 mm
  • Znakomite właściwości robocze
  • Do stosowania w pomieszczeniach, na podłogi, również ogrzewane
  • Spełnia wymagania CT-C30-F6 zgodnie z normą PN-EN 13813
  • Wytrzymałość na ściskanie: 30 N/mm2, na zginanie 6 N/mm2
  • Bardzo dobra rozpływność
  • Również do nanoszenia pompą Licencja EMICODE® wg GEV: EC1PLUS bardzo niski poziom emisji
produkty

No.1 400 extra

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna zaprawa klejowa S1

Multifunkcyjna, wysokoelastyczna, odkształcalna, cementowa zaprawa klejowa do przyklejania i mocowania płytek ceramicznych oraz niewrażliwego na przebarwienia kamienia naturalnego. Szczególnie zalecana do stosowania w basenach kąpielowych, na tarasach, elewacjach, na podłogach i ścianach ogrzewanych oraz w obiektach usługowych i przemysłowych. Również do układania płytek na starych okładzinach metodą „płytka na płytkę”.