produkty

3T Office Park w Gdyni

Zespół budynków biurowych 3T Office Park został wybudowany w Gdyni przy ulicy Kazimierza Górskiego, a prace wykończeniowe zakończyły się w drugim kwartale 2021 roku. Nazwa inwestycji 3T Office Park odsyła do koncepcji architektonicznej (ang. three towers) oraz lokalizacji (ang. Tricity, Trójmiasto). Powierzchnia całkowita tego kompleksu wynosi 54900 m2, z czego największą część zajmują biura – 38500 m2. Biuro AHR Architects odpowiada za projekt architektoniczny budynku, jego generalnym wykonawcą jest spółka PORR, natomiast jest projektem spółki 3T Office Park. Kompleks składa z trzech wież z biurami w standardzie klasy A oraz biurowiec otrzymał certyfikat Interim w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM na poziomie Excellent. Produkty Sopro zastosowano w holach wejściowych, klatkach schodowych, windach oraz łazienkach.

Zastosowane produkty

produkty

MG-Flex® 669

Wysokoelastyczna, wysokoodkształcalna, jednoskładnikowa zaprawa klejowa S2

Wysokoelastyczna, wysokoodkształcalna, jednoskładnikowa, cementowa zaprawa cienkowarstwowa, do niezawodnego układania płyt z gresu, betonu oraz kamienia naturalnego. Na podłogi i ściany ogrzewane, na jastrychy suche oraz w systemie podłóg podniesionych dzięki strukturze redukującej naprężenia.

W połączeniu z okładzinami ceramicznymi cechuje ją wysoka izolacyjność akustyczna. Bardzo dobre właściwości i parametry robocze oraz stabilność. Ok. 65% bardziej wydajna niż tradycyjne zaprawy cienkowarstwowe Sopro, bez dodatku kruszyw lekkich. Jako specjalny klej nadaje się na różne podłoża odkształcalne.

produkty

Saphir®

Fuga perłowa 1-6 mm

Cementowa, elastyczna, odporna na wodę i zabrudzenia, łatwo zmy­walna za­pra­wa fugowa do spoinowania glazury i terakoty. Nadaje się również do spoinowania płytek o niskiej nasiąkliwości. Gładka powierzchnia fugi, jak również trwałość kolorów wpływają na jej estetyczny wygląd.

produkty

S-GRUNT PRO GP 263

Głęboko penetrujący grunt szybkoschnący

Szybkoschnący, nie zawierający rozpuszczalników, podkład gruntujący na bazie najwyższej jakości żywicy syntetycznej do podłoży o dużej i zróżnicowanej chłonności, jak beton, tynki i gładzie gipsowe (pod kleje do tapet i farby), płyty gipsowo-kartonowe, mury i jastrychy cementowe. Do gruntowania podłoża pod mineralne kleje, tynki, masy szpachlowe, uszczelnienia zespolone, farby i kleje do tapet.

produkty

GD 749

Koncentrat gruntujący do podłoży chłonnych

Wysoko skoncentrowany, nie zawierający rozpuszczalników, szybkoschnący podkład na bazie żywicy syntetycznej, ­jasnoniebieski, przezroczysty po wyschnięciu, do podłoży o dużej i zróżnicowanej chłonności. Do gruntowania jastrychów cementowych i anhydrytowych, płyt gipsowo-kartonowych i gipsowo-włóknowych, tynków cementowo-wapiennych i gipsowych. Przy chłonnych podłożach cementowych podkład rozcieńczyć wodą. W przypadku podłoży gipsowych i anhydrytowych nie rozcieńczać.

produkty

Sopro Silicon

Silikon sanitarny

Trwale elastyczny, sieciujący kwasem octowym, bez zawartości oksymów, odporny na oddziaływanie chemikaliów, silikonowy materiał do uszczelniania i elastycznego wypełniania szczelin łączących i dylatacyjnych w obszarach sanitarnych, jak również na balkonach, tarasach i basenach kąpielowych.

produkty

MarmorSilicon

Silikon do kamieni naturalnych

Trwale elastyczny, neutralnie sieciujący, bez zawartości oksymów, silikonowy materiał uszczelniający do elastycznego wypełniania szczelin łączących i dylatacyjnych w okładzinach z kamienia naturalnego, płyt betonowych i w połączeniu z metalem.

produkty

PUK 503

Klej poliuretanowy

Dwuskładnikowy, biały klej poliuretanowy na bazie żywic reaktywnych do przyklejania i osadzania okładzin ceramicznych i kamiennych, płyt betonowych, płyt z konglomeratów, szkła i mozaiki szklanej, szczególnie na podłożach drewnianych, gipsowych materiałach budowlanych oraz na metalu. Do stosowania w przypadku podwyższonych wymagań w zakresie przyczepności, elastyczności i wodoszczelności na podłożach krytycznych. Nadaje się na podłogi i ściany ogrzewane.

produkty

FDF 525

Folia w płynie

Wysokoelastyczna, jednoskładnikowa, mostkująca rysy płynna powłoka z tworzywa sztucznego bez rozpuszczalników, do uszczelniania ścian i podłóg wykładanych płytkami i płytami. Chroni przed wodą działającą bez ciśnienia w obciążonych wilgocią pomieszczeniach, np. łazienkach, natryskach, umywalniach, pomieszczeniach sanitarnych­.

produkty

FDP 558

Płyty izolacyjne

Płyty z włókien poliestrowych, wytworzone na bazie żywic syntetycznych, prasowane i kaszerowane flizeliną, o grubości 2 mm / 4 mm / 7 mm / 9 mm / 12 mm, do izolacji akustycznej i termicznej w połączeniu z okładzinami ceramicznymi i z kamieni naturalnych oraz do likwidowania naprężeń na podłożach krytycznych i skłonnych do odkształceń. Wskazane również pod wykładziny dywanowe, parkiet, elastyczne wykładziny podłogowe z PVC, kauczuku, linoleum itp.